FİAT CONCEPT CENTOVENTİ “TROPHÉES ARGUS 2020” DE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDI

Fiat Brand Global Başkanı Olivier François, Fiat’ın geleceğin demokratik elektrikli hareketliliği vizyonu Fiat Concept Centoventi’ye verilen prestijli Fransız dergisi “L’Argus” Özel Jüri Ödülü’nü aldı.

Fransız dergisi L’Argus tarafından düzenlenen “Trophées Argus” adlı 27. ödül törenine ev sahipliği yaptı. Bu yıl, teknoloji ve artık değer konusunda gazeteciler ve uzmanlar da dahil olmak üzere 18’in jürisi 60 modeli değerlendirerek, “Özel Jüri Ödülü” nü kazanan Fiat Concept Centoventi de dahil olmak üzere 11 kategoriye ayrıldı.

Olivier François, “Bir Fransız ve Fiat’ın Küresel Başkanı olarak, bu ödülü en prestijli Fransız yayınlarından birinden kabul etmekten gurur duyuyorum. Özel Jüri Ödülü’nün Fiat Concept Centoventi’ye gitmesinden gurur duyuyorum” dedi. . Ve devam etti: “Concept Centoventi, 120 yıldır şehir ve aile arabalarıyla eşanlamlı olan Fiat’ın en mükemmel markası ve yarının kentsel elektrik hareketliliği için en yenilikçi çözümü temsil ediyor. Sürdürülebilir olduğu için sosyal bir misyonu var, çünkü demokratiktir, çünkü toplumu aracılığıyla yaratılış ve katılımla sonuçlanır, çünkü dış dünyayla “iletişim kurar” ve araba paylaşımı için tasarlandığından Fiat Concept Centoventi bir arabanın ABC’sidir: “Uygun Fiyatlı Ama Serin”.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda sunulan ve şu anda Las Vegas’taki CES 2020’de ilgi odağı olan bu devrimci araç, alıntısı “Eğlenceli ve %100 elektrikli olan Fransız jürisinin değerlendirmesiyle ödülü kazandı: Concept Centoventi, özelleştirmeyi bir sanata yükseltiyor: renkler ve değiştirilebilir malzemeler, yolcu koltuğunu bir çocuk koltuğu veya evcil hayvan taşıyıcı ile değiştirme seçeneğinin yanı sıra 3D baskılı aksesuarların takılması için ön paneldeki delikler.Ayrıca, bireysel paketler temelinde 100 ila 500 km arasında modüler bir özerklik aralığı “Her biri 100 km, doğrudan müşteriler tarafından satın alınabilir. Yeniden ziyaret edilen Panda’yı öneren görünüm – Trophées l’Argus jürisini kazandı. Konsepti üretimde görmeyi dört gözle bekliyoruz”.

News Reporter